На Звенигородщині відкрили нову амбулаторію сімейної медицини

19 червня 2014, 11:49

Своє професійне свято люди в білих халатах у с. Козацькому Звенигородського району відзначили по-особливому. В цей день від усієї громади медичний колектив отримав неоціненний подарунок – нову амбулаторію сімейної медицини. Її відкриття, якого чекали з нетерпінням жителі села, стало знаменною подією для всього району.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Тож на свято, яке організувала директор сільського будинку культури Віра Солом'яна, завітало багато гостей. Серед них – голова райдержадміністрації Василь Довбуш, голова районної ради Володимир Кучер, головний лікар Центральної районної лікарні Вардан Айрапетян, головний лікар Звенигородського Центру ПМСД Галина Радьога, представник народного депутата Валентина Ничипоренка Євген Голованюк і помічник народного обранця Раїса Некреча. Всі щиро вітали медичних працівників зі святом та з входинами, багатьох відзначили грамотами та подяками, зичили усіляких життєвих гараздів та гарного починання в комфортних, сучасних умовах, дарували подарунки.

– Приклад Козацького, де громада на чолі з сільським головою Валерієм Кочергою взяла на себе основний тягар щодо реконструкції амбулаторії, сьогодні є яскравим підтвердженням перших реальних кроків децентралізації влади, – відзначив у своєму виступі Василь Довбуш. – Тож, всім, хто доклав чимало зусиль та коштів для того, щоб у нелегких умовах сьогодення покращити якість медичних послуг, створити атмосферу затишку в закладі, щира вдячність. Надіюся, що цей проект, успішно втілений в життя, послужить гарним прикладом для наслідування іншими територіальними громадами нашого району.

Господар села щиро привітав колектив зі святом, а односельцям побажав не хворіти і приходити сюди лише на профілактичні огляди. І головне – передав завідувачу Миколі Дащенку ключ від вхідних дверей амбулаторії.

А потім, після традиційного перерізання стрічечки, під гучні оплески селян і гостей медичні працівники з помітним хвилюванням переступили поріг сучасної, у два поверхи, з низкою затишних і охайних кабінетів, єдиної такої у районі амбулаторії.

За ними увійшли й жителі, з подивом оглядаючи приміщення, де ще пахло фарбою, клеєм і мастикою. Декілька кімнат лікарі вже облаштували, перенісши стареньке обладнання з колишнього приміщення. Тепер сподіваються, що все ж знайдуться небайдужі благодійники та придбають у довершення такі необхідні меблі й обладнання.

Поділитись

Коментарі

Вгору