ПриватБанк став спонсором командного Чемпіонату Європи з легкої атлетики

17 січня 2014, 12:45

ПриватБанк (Грузія) підтримає проведення в країні командного Чемпіонату Європи з легкої атлетики, який стартує в липні 2014 року в Тбілісі. Як повідомили в банку, в рамках підписаного 15 січня спільного меморандуму з Федерацією легкої атлетики Грузії, ПриватБанк виступить спонсором та офіційним банком одного з найбільших європейських спортивних змагань, інформує прес-служба відомства.

"ПриватБанк продовжує активно підтримувати розвиток спорту і культури у всіх країнах, де ми працюємо, і ми дуже раді, що до числа наших партнерів додалася Федерація легкої атлетики Грузії, - говорить голова Ради директорів ПриватБанку (Грузія) Юрій Кандауров. - Хочемо побажати спортсменам удачі, і сподіваємося, що підтримка ПриватБанку внесе значний внесок у розвиток легкої атлетики Грузії".

Також у ПриватБанку повідомили, що банк підтримає проведення ще одного значущого для розвитку грузинського спорту змагання - Європейського юнацького олімпійського фестивалю. Юнацькі Олімпійські ігри пройдуть в 2015 році в Тбілісі і зберуть більше 4 тисяч спортсменів з 48 країн світу.

Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед збірних команд стартує в Тбілісі в липні 2014 року. Грузія прийматиме команди з 15 країн, у змаганнях візьмуть участь понад 700 провідних спортсменів континенту і понад 1000 вболівальників. Для проведення чемпіонату заплановано будівництво нового легкоатлетичного стадіону в Тбілісі.

Поділитись

Коментарі

Вгору