Серед лауреатів премії “Людина року-2013” – двоє черкащан

17 січня 2014, 12:37

Лауреатом премії «Людина року-2013» у номінації «Лідер малого та середнього бізнесу» став Володимир Дяченко, а на звання «Митець року» претендує Наталія Заболотна, інформує "Vechirka.net".

Відповідно до умов загальнонаціонального конкурсу «Людина року», в номінації «Лідер малого та середнього бізнесу» Володимир Дяченко номінується як «керівник підприємства, яке займає міцну позицію на внутрішньому та зовнішньому ринку товарів і послуг, виготовляє високоякісну та конкурентоспроможну продукцію і досягло у 2013 році найбільш значних успіхів у задоволенні потреб споживачів». ТОВ «Манеж», розташоване в Черкасах, спеціалізується на виробництві і продажу сонцезахисних систем та віконному дизайні. Компанія має власну виробничу базу та найширший в Україні асортимент матеріалів і систем. Сьогодні представництва «Манежу» працюють у шести містах України.

Водночас претендентом на звання «Митець року» стала уродженка Черкас Наталія Заболотна – генеральний директор комплексу «Мистецький арсенал». За умовами конкурсу, у цю номінацію потрапили митці, «чия творча діяльність найпомітніше збагатила українську та світову культуру». Дійсно, черкащанка стала творцем багатьох визначних мистецьких подій, наймасштабнішою з яких є перша київська бієнале сучасного мистецтва. Однак торік Наталія Заболотна засвітилася й у скандалі: напередодні відкриття виставки «Велике і величне», що об'єднала кілька сотень робіт з кількох десятків українських музеїв, директор «Арсеналу» прийняла рішення зафарбувати чорною фарбою створений на її замовлення розпис сучасного київського художника. Заболотна чекала на відкриття виставки весь політичний бомонд і навіть самого Президента, а робота здалася їй занадто опозиційною.

Поділитись

Коментарі

Вгору