«Громадська Рада Черкас» разом з партією «Рідне місто» йде у Черкаську міськраду

30 квітня 2014, 10:24

28 квітня відбулося розширене засідання ГО «Громадська Рада Черкас», ініціативних груп міста, представників громадських організацій та партії «Рідне місто». Головна мета – узгодження Програми розвитку міста та єдиної команди кандидатів у депутати міської ради. У заході взяли участь півтори сотні представників громадських організацій Черкас, активістів від мікрорайонів, представників черкаської міської організації партії «Рідне місто», ветеранських, педагогічних та лікарських колективів, а також звичайних черкащан.

Про це йдеться на сайті Громадської Ради Черкас.

Голова «Громадської Ради Черкас» Валентина Жуковська заявила, що система влади у місті потребує радикального реформування: «Прийшов час покласти край безвідповідальності та непрофесіоналізму чиновників. Головна передумова – боротьба з корупцією, посилення впливу та контролю громади за владою. Ми давно визначили пріоритети нашої діяльності – подолання корупції, прозорий бюджет, завершення стратегічних для міста реформ – транспортної та ЖКГ. Зараз ми сформували команду, здатну реалізувати ці принципи у владі. І я готова особисто відповідати за кожного члена нашої команди, гарантувати його неучасть у корупційних схемах, розподілу земель, ефективній роботі».

Люди на зустрічі розповідали про труднощі своїх районів: розбиті дороги та тротуари у Дніпровському районі, відсутність нормального освітлення вулиць на Митниці, засміченість міської території на Казбеті, невиправдані та непрозорі тарифи за комунальні послуги у Центрі, неякісну роботу комунальних службу у Хімселищі, недостатню турботу про людей похилого віку у Південно-Західному районі і т.д. Однак по-справжньому загальноміською проблемою залишається віддаленість влади від своїх громадян. Представники усіх районів міста виступили на зборах і дали чіткі накази своїм кандидатам. У відповідь на ці накази були презентовані плани їх вирішення та команди кандидатів по районах.

- Одні й ті ж самі питання роками залишаються невирішеними, у той час як депутати займаються лобіюванням власних бізнес-інтересів, ділять міську землю та посади у виконкомі, торгуються за голоси й змінюють фракції залежно від політичної кон’юнктури. Від сесії до сесії ми це бачимо, а коли хочемо втрутитись, нам не дають слова, – розповів голова правління «Громадської Ради Черкас» Іван Сухарьков.

Активісти громадських організацій підтвердили, що багато проблем можна було б вирішити за умови бажання міської влади чути, що від неї просять її ж виборці. «У нас у Дніпровському районі роками існує проблема з дорожнім покриттям. По вулиці Пацаєва нормально проїхати було неможливо. Разом з людьми ми нещодавно зібралися й просто засипали щебенем найбільші ями. Тепер там хоч якось можна пересуватися на машині. Чому це не зробили міські служби?», – підняв питання Олександр Сандецький, громадський активіст та керівник одного з найбільших цехів на ПАТ «Азот».

Свої сили на виборах Громадська рада Черкас об’єднала з партією «Рідне місто», яка зобов’язалася висунути кандидатів від Громадської ради по списках партії та взяти за основу Програму Розвитку Черкас, розроблену експертами Громадської ради.

- Ми сформували виборчий список до міської ради. Ця команда готова вести чесний діалог з виборцями. Ми маємо реальні досягнення по розбудові Черкас, боремося проти корупції, моніторимо рішення влади, розробляємо реформи міста, – розповів голова Черкаської міської організації партії «Рідне місто» Руслан Поставничий. Він також додав, що партія вже ухвалила програму розвитку міста, розроблену «Громадською Радою Черкас», а кожен кандидат підписав угоду про складання мандату у випадку переходу на роботу у виконком.

Програма розвитку «Черкаси – найкраще місто Центральної України»

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору