Прихильники “руського міра” в Корсуні виступають проти перейменування вулиці на честь атовця

19 листопада 2019, 08:33

Жителі однієї з вулиць Корсуня виступають проти зміни її назви із Григорія Котовського на Сергія Білоушенка. Навіть подали відповідний судовий позов, але на засідання не з'явилися.

Зауважимо, що цю вулицю перейменували ще у 2017 на честь загиблого учасника бойових дій, десантника 95-ї бригади ЗСУ Сергія Білоушенка. Проте частина жителів вулиці, яких підбурювали місцеві прихильниками «Партії регіонів» та "руського міра", виступила проти такого перейменування. Згодом Житлово-будівельний кооператив «Елітний», в особі позивачки Лідії Логвінової, подав до суду аби скасувати найменування вулиці іменем Сергія Білоушенка.

Засідання у справі щодо найменування вулиці в Корсуні мало відбутися 15 листопада в Черкаському окружному адміністративному суді. Проте воно не відбулося, адже позивач не з’явилася до суду. Матір загиблого Сергія Білоушенка також бере участь у засіданнях суду.

Розгляд справи перенесли на 22 листопада 2019 року 10:00.

За інформацією із пресслужби Черкаської обласної організації ВО "Свобода"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Микола :

до чого там “р.мир “? повинна бути вулиця Героїв АТО і все-без персоналій -бо загиблі ще будуть і матерям ,чиїх загиблих дітей іменами
не назвуть -що робити ?

Надія :

нехай краще більше не буде.їх треба пам’ятати поіменно.бо гинуть в 21 віці із-за чиєїсь дурості

Руслан :

Вулиця Котовського вже була перейменована в рамках декомунізації.Нова назва була-вулиця Володимирська.Чому саме цю вулицю вирішили ще раз перейменувати-це питання?Чому б не назвати на честь загиблого Сергія Білоушенка,наприклад,оновлену центральну площу міста?Чи чому б не встановити іменну табличку на тій п’ятиповерхівці,де він мешкав?До речі,його будинок не розташований на тій вулиці,яку хочуть перейменувати.

Вгору