Прибирання сміття на вулицях Черкас буде заважким, – Танюк

26 березня 2018, 11:24

Період прибирання сміття  на вулицях Черкас трохи розтягнеться і буде заважкий. Так вважає директор департаменту житлово-комунального комплексу міськради Сергій Танюк.

- Після танення снігу бачимо, що у місті багато не тільки сміття, а й піску на прибардюрній частині. Тендер на такі роботи не проводиться, а техніки у ЧЕЛУАШ для подібного прибирання не так багато, тому період прибирання буде заважким. Але маємо те, що маємо, тож будемо працювати, - сказав Сергій Танюк на нараді у ЧМР.

Водночас він зазначив, що нині вже трохи покращилася ситуація із вивезенням сміття з контейнерних майданчиків.

- Ті контейнерні майданчики, які знаходяться поблизу проїжджої частини – на видимих місцях, здебільшого прибрані. Залишилися майданчики, які облаштовані усередині дворів та не дуже кидаються в очі всім громадянам. Але заважають містянам, які там живуть. Окрім того, вже надійшло декілька звернень від жителів таких районів про те, що таких майданчиків багато і вони не відповідають запитам людей. Майданчики можна розосереджувати. Тому будемо проводити наради із Службою чистоти та директорами СУБів, щоб встановити кількість таких майданчиків, - сказав Танюк.

Коментарі

Вгору