При Черкаській міській раді утворили новий контролюючий орган

28 листопада 2016, 15:18
Фото: Про все

Фото: Про все

При Черкаській міській раді створили новий контролюючий орган - Управління державного архітектурно-будівельного контролю. Сьогодні відбулась офіційна передача повноважень від Державної архітектурно-будівельної інспекції до місцевої влади. Вказана структура опікуватиметься містобудівною діяльністю - видаватиме дозвільні документи і при виявленні порушень накладатиме санкції на порушників.

Фото: Про все

Фото: Про все

- Після отримання нових повноважень вже місцева влада зможе самостійно реєструвати дозвільні документи на будівництво, перевіряти будівельні майданчики, карати порушників, - зазначив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. - Після набуття повноважень, ми зможемо перевіряти достовірність даних. На місці буде простіше здійснювати містобудівний моніторинг, виявляти резонансні незаконні забудови та оперативно реагувати.

Також міський голова запевнив, що місцева влада готова нести відповідальність за свої рішення в сфері архітекутрно-будівельного контролю та перейняти на себе повновження держави у цьому напрямку.

Фото: Про все

Фото: Про все

- Сьогодні Черкаси - вже 15 обласний центр, який бере на себе такі повноваження, і вже із завтрашнього дня місцева громада матиме повний цикл містобудівної діяльності.: від видачі земельних ділянок під будівництво до видачі дозвільної документації на кінець будівництва всіх об'єктів з 1 по 4 категорії складності. П'ята категорія залишається у сфері відповідальності органів центральної влади, - розповів голова Державної архітектурно-будівельної інспекції Олексій Кудрявцев.

Фото: Про все

Фото: Про все

За словами посадовця, всі будівельні майданчики міста підпорядковуються новоувторюваному органу, котрий матиме всі повноваження по архітектурно-будівельному контролю - перевіряти, видавати дозволи, зупиняти, штрафувати. Це сприятиме містобудівній діяльності, зменшить кількість незаконних будівництв та покращить адмінпослуг для громадян.

Фото: Про все

Фото: Про все

Після підписання акту передачі повноважень, міський голова представив нового начальника Управління - Валентина Дяченка.

- Робочу діяльність розпочинав з 1979 року в управлінні капітального будівництва інженером з технагляду. Потім очолив відділ технагляду. Свого часу очолював управління будівництва Черкаського міськвиконкому, - коротко розповів про свій трудовий шлях Валентин Дяченко.

Коментарі

Вгору