Противнику вигідно деморалізувати тил, щоб зламати дух нашої армії, – уманський волонтер

13 квітня 2016, 16:58

зозуля

Обкладений кредитами – але працює на фронт. Уманський підприємець, власник магазину «Капітошка», сьогодні мало згадує про своє військове минуле. Як підприємець, він сьогодні разом з країною переживає складні часи. Проте допомогу від нього отримують бійці по усій лінії. Частину допомоги Сергій доставляє на фронт власноруч, інформує Вечірня Умань.

Колись він був бійцем інтернаціонального спецпідрозділу «Вітязь». Сьогодні, коли за даними української розвідки, російські «Вітязі» масов вмирали під ДАПом, він возив допомогу бійцям ЗСУ та «Правого Сектору», що боронили ДАП від атак. А кошти, які уманчани витрачали, купуючи в магазині «Капітошка» товари для дітей, перетворювалися в одяг, термобілизну і інші, потрібні фронту речі. Віднедавна повернувшись з сектору «Д» він знову готується до нової поїздки – в сектор «М»…

- Що змушує повертатися на фронт?

- Сім’я. Донька. Рідне місто. Та рідна країна. Повертаючись додому, витримати можу недовго. Телефонують бійці, які вже давно стали друзями. Дізнаюся, що потрібно. Кому – на реабілітацію, кому – якийсь одяг чи обладнання. І працюємо.

- Сьогодні часто говорять про втому від війни. Як ви змагаєтеся з цим відчуттям?

- Втомилися ті, хто не воює. Противнику вигідно деморалізувати тил, щоб зламати дух нашої армії. Але по-факту, це їм не вдається. Дуже мало людей залишаються осторонь. І багато хто допомагає, як і раніше. І якщо не можеш воювати, ти можеш допомагати фронту з тилу. І перемога буде одна на всіх.

- Наскільки знаю, сьогодні у вас доволі скрутне становище. Банк-кредитор подав до суду на вас? Як вдається поєднувати?

- Сьогодні скрутне становище у всіх. Суд йде. Але в даному випадку скажу так – це мої справи з банком. Ми ж усі маємо працювати на перемогу. Бо час показав – єдиним вірним і надійним союзником української армії – це народ. Не політики, не інші країни. І перемога лише в наших руках?

- Що найбільше допомагає йти далі?

- Коли бійці повертаються з завдання живі, цілі, та з перемогою. І якщо тут, в тилу, часто говорять що нас хтось зрадив, на передовій я бачу тих людей, які доводять – Україна є. І справжніх люди – теж.

білий

Точка зору

Євген Білий: Місце для героїчних вчинків є і в тилу: Керівник ініціативної групи в підтримку Національно Визвольного Руху «Державна Ініціатива Яроша» Євген Білий: Вдячний усім уманчанам за допомогу нашим бійцям. Ви вірні товариші, надійні друзі, сміливі бійці. Особисто тисну руку Сергію Зозулі. Про нього хочу сказати, що його приклад показує, що і в тилу є місце для героїчних вчинків. Слава Україні!

Коментарі

Вгору