Протягом Дня відкритих дверей в онкодиспансері виявили 2 випадки раку молочної залози

24 жовтня 2017, 17:56

«День відкритих дверей» нещодавно відбувся в Черкаському обласному онкологічному диспансері. Вже традиційно це найближча субота до Дня боротьби з раком молочної залози – 20 жовтня. Вихідного дня працювали лікарі хірурги-онкологи, променевої діагностики (рентгенологи, УЗД), лабораторної діагностики, медичні сестри, лаборанти, молодший медичний та технічний персонал. Про це повідомив головний лікарь Черкаського обласного онкологічного диспансеру Віктор Парамонов, пише «Нова Доба».

Усього в рамках заходу на безкоштовне обстеження прийшли 145 жінок. Виявили 2 випадки раку, трохи більше доброякісних новоутворень, ще трохи більше – відхилень непухлинної природи.

– Протягом календарного року ця робота має проводитись щоденно на ФАПах, лікарських амбулаторіях сімейної медицини, центрах ПМСД, жіночих консультаціях, а також при будь якій госпіталізації до будь якого стаціонару. Це передбачають чинні накази МОЗ, ДОЗ, статути, положення та посадові обовязки. Без жіночого населення цю роботу не виконати, а лікувати занедбаний рак дорого і не завжди ефективно, – зазначив Віктор Володимирович.

Вгору