Проти депутата міськради порушили кримінальну справу 20-річної давності

17 березня 2014, 17:08

Депутат Черкаської міської ради Володимир Мамалига називає дії Слідчого комітету РФ по Північно-Кавказькому федеральному округу, який порушив кримінальні справи по ньому й кільком іншим відомим українським політичним діячам, злочинними. Він вважає, що Кремль із таким же успіхом міг би звинуватити його у цунамі в Японії чи загибелі "Московського комсомольця".

Про це він повідомив сьогодні, 17 березня, під час прес-конференції.

- Я був дуже здивований, коли побачив своє прізвище на сайті Слідчого комітету РФ по Північно-Кавказькому федеральному округу. Виходить, що проти мене порушена кримінальна справа за події 20-річної давності. У контексті статті кримінального кодексу Російської Федерації, я притягаюся за статтею «бандитизм» за нововиявленими обставинами. Буцімто я у складі стійкого злочинного формування, разом з  Хатабом та Шамілем Басаєвим, з братами Тягнибоками і Ярошем в якості бійця під керівництвом Корчинського, Мазура та ще ряда осіб розбили Псковську дисантну дивізію. Звичайно, з таким же успіхом нас можна було б звинуватити в цунамі в Японії чи в загибелі "Москвоського комсомольця". Москві дійсно потрібні психіатри, фахівці зі справжньої реальності, - зазначив Володимир Мамалига.

Він повідомив, що дійсно у 90-ті роки був на Кавказі проте з гуманітарною місією.

- Я там перебував з гуманітарною місією, як помічник-консультант двох народних депутатів України, як представник Кабінету міністрів України. Я вивозив звідти полонених, про що свідчать численні публікації. При цьому ні про які подібні вчинки, про які йдеться в повідомленні російських слідчих, не може бути й мови, - заявив Мамалига.

Також він зауважив, що як брати Тягнибоки, так і Дмитро Ярош, яких також звинувачують у криміналі, насправді участі у "бандитському" формуванні не брали. А такі дії слідчих органів мають на меті компроментацію патріотів України.

- При всій моїй повазі до братів Тягнибоків і до Яроша, яких також звинувачують як і мене в участі в угрупуванні, у 1994-1995 роках вони не мали ніякого стосунку до УНА-УНСО. Це я вам стверджую як тогочасний член керівництва УНА-УНСО. Усе це надумано, дії слідчих органів РФ, які виконують політичне замовлення політичної верхівки Кремля мають на меті компроментацію патріотично налаштованих лідерів України. Бо як ми всі знаємо, Москва досі не визнає нового уряду України і виконуючого обов’язки Президента і не припиняє штампувати кримінальні провадження по українським патріотам, незалежно від того, у яких організаціях вони знаходяться, - підкреслив депутат.

На його думку, Москва не боїться ВРУ та української армії, вона боїться українських патріотів, організованих груп, які здатні дійсно чинити опір московській агресії на території нашої країни.

Наостанок Володимир Мамалига резюмував, що його дуже тішить та шанована команда, у списку якої він наразі має честь перебувати у кримінальному провадженні.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору