Проти депутата Черкаської міськради Володимира Мамалиги в Росії порушили кримінальну справу

14 березня 2014, 16:56

Росія продовжує інформаційну війну з Україною. Цього разу Кремль вирішив приструнити ряд українських політичних діячів правого спрямування, більшість з яких взяли активну участь у недавніх революційних подіях в Україні.

Слідчий комітет Росії повідомив про відкриття кримінального провадження щодо депутата Черкаської міськради Володимира Мамалиги та кількох інших відомих українських політичних діячів, інформує "Антена".

Зокрема, у повідомленні йдеться: «Головним слідчим управлінням Слідчого комітету РФ по Північно-Кавказькому федеральному округу порушено кримінальну справу стосовно громадян України, що перебували у лавах УНА-УНСО: Ігоря Мазура, Валерія Бобровича, Дмитра Корчинського, Андрія та Олега Тягнибок, Дмитра Яроша, Володимира Мамалиги та інших поки не встановлених слідством осіб. Залежно від ролі кожного, вони підозрюються в скоєнні злочинів, передбачених ч.ч. 1, 2 ст. 209 КК РФ (створення стійкої озброєної групи (банди) в цілях нападу на громадян, керівництво такою групою (бандою) і участь в здійснюваних нею нападах)».

У ході розслідування кримінальної справи про бойовому зіткненні незаконних збройних формувань під керівництвом Шаміля Басаєва і Хаттаба з військовослужбовцями 76-ї Псковської дивізії ВДВ на території Чеченської Республіки були отримані відомості про організацію банди з членів УНА-УНСО і їх участь у бойових діях проти федеральних сил на стороні чеченських сепаратистів у період 1994-1995 років. За даними слідства, керівниками створеної для цього банди були Мазур, Бобрович, Корчинський та інші, до її складу також входили брати Тягнибоки, Ярош, Мамалига та інші невстановлені особи.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору