Проти депутата Черкаської міськради Володимира Мамалиги в Росії порушили кримінальну справу

14 березня 2014, 16:56

Росія продовжує інформаційну війну з Україною. Цього разу Кремль вирішив приструнити ряд українських політичних діячів правого спрямування, більшість з яких взяли активну участь у недавніх революційних подіях в Україні.

Слідчий комітет Росії повідомив про відкриття кримінального провадження щодо депутата Черкаської міськради Володимира Мамалиги та кількох інших відомих українських політичних діячів, інформує "Антена".

Зокрема, у повідомленні йдеться: «Головним слідчим управлінням Слідчого комітету РФ по Північно-Кавказькому федеральному округу порушено кримінальну справу стосовно громадян України, що перебували у лавах УНА-УНСО: Ігоря Мазура, Валерія Бобровича, Дмитра Корчинського, Андрія та Олега Тягнибок, Дмитра Яроша, Володимира Мамалиги та інших поки не встановлених слідством осіб. Залежно від ролі кожного, вони підозрюються в скоєнні злочинів, передбачених ч.ч. 1, 2 ст. 209 КК РФ (створення стійкої озброєної групи (банди) в цілях нападу на громадян, керівництво такою групою (бандою) і участь в здійснюваних нею нападах)».

У ході розслідування кримінальної справи про бойовому зіткненні незаконних збройних формувань під керівництвом Шаміля Басаєва і Хаттаба з військовослужбовцями 76-ї Псковської дивізії ВДВ на території Чеченської Республіки були отримані відомості про організацію банди з членів УНА-УНСО і їх участь у бойових діях проти федеральних сил на стороні чеченських сепаратистів у період 1994-1995 років. За даними слідства, керівниками створеної для цього банди були Мазур, Бобрович, Корчинський та інші, до її складу також входили брати Тягнибоки, Ярош, Мамалига та інші невстановлені особи.

Вгору