Проросійський вектор в Криму є цілком справедливим, – депутат

17 березня 2014, 17:21

Кримом ніхто не займався протягом 23 років. Тому ті настрої, які наразі склалися в Криму, є абсолютним результатом позиції українського керівництва до Автономної Республіки. Так вважає депутат Черкаської міської ради Володимир Мамалига.

- Такий відсоток підтримки проросійського вектору в Криму є цілком справедливим. Вони (кримчани - ред.) хочуть змін. Вони ще не знають: чи буде їм краще в Росії, але вони голосують за зміни, оскільки вважають, що бути гірше, ніж тут, їм вже не може, - наголосив Володимир Мамалига.

Також він зазначив, що поки зарано робити якісь прогнози щодо подальшого розвитку ситуації з АР Крим, оскільки це буде залежити від багатьох зовнішньо та внутрішньополітичних векторів.

- Не будемо давати прогнози з приводу того, що там буде: новітня Абхазія, Чечня, Придністров'я чи це буде Крим по якомусь особливому сценарію. Це залежатиме від Росії, на скільки вдасться не розповсюдити таке збройне протистояння, від керівництва України, від США, Туреччини. Із досвіду військових дій, я скажу вам, що Україна наразі незахищена. Можемо сподіватися на партизанську війну, на супротив народу. Оголошено місячник здачі зброї, а ви ж бачите ніхто не поспішає її здавати. А все тому, що ніхто не вірить, що нас будуть захищати внутрішні війська, національна гвардія, недорозкрадена армія, заржавілі БТР-и і танки. Україна завжди займалася розвалом армії, - підкреслив депутат.

Вгору