Обласна влада стурбована негативними тенденціями у реальному секторі економіки Черкащини

17 березня 2014, 16:55

Сьогодні під керівництвом першого заступника голови ОДА Анатолія Івашкевича відбулася координаційна нарада, у ході якої було підбито соціально-економічні підсумки розвитку регіону заперші два місяці2014 року.

За словами заступника директора Департаменту економічногорозвитку і торгівлі ОДА Романа Карманніка, початок 2014 року характеризується посиленням негативних тенденцій в реальному секторі економіки. При цьому, Роман Володимировичвідзначив, що дається взнаки несприятлива зовнішньоекономічна кон’юктура.

- Найбільше ці фактори впливають на роботу промислового комплексу. За попередніми даними індекс промислового виробництва за січень-лютий склав 94,2 %. Щодо харчової промисловості, то за січень-лютий виробництво склало лише 95,7 % у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Натомість сільськогосподарське виробництво ліквідувало спад, який був у січні і за підсумком двох місяців майже вийшло на рівень відповідного періоду минулого року, - сказав Роман Карманнік.

Висловив своє занепокоєння і директор Департаменту фінансів Володимир Кулєша, який повідомив, що за січень-лютий 2014 року по області до бюджетів усіх рівнів надійшло 1 млрд. 4 млн. грн., що менше минулорічних надходжень аналогічного періоду на 14,4% (169,4 млн.грн.).

Натомість Анатолій Івашкевич зауважив, що нині необхідні передусім системні рішення на рівні держави. Щодо заходів на рівні області, то вони переважно усі закладені у Програмі економічного і соціального розвитку області на 2014 рік.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Вгору