Прокурори просили помістити митрополита Феодосія під варту: суд не підтримав клопотання

27 червня 2024, 14:47

Сьогодні, 27 червня, під час судового засідання у справі митрополита Черкаської єпархії УПЦ московського патріархату Феодосія прокурори клопотали про посилення підозрюваному запобіжного заходу.

Зокрема, прокурор Вадим Коломієць клопотав про зміну запобіжного заходу з домашнього арешту на тримання під вартою.

- Обвинувачений свідомо порушує обов'язки, які на нього покладені. У зв'язку з вчиненням нового злочину, вважаємо, що до нього потрібно застосувати більш жорсткий запобіжний захід, а саме - тримання під вартою, - зазначив прокурор.

Захисник митрополита Володимир Юдін просив відмовити у зміні запобіжного заходу у зв'язку з "необґрунтованістю таких дій".

- Мій підзахисний не порушує покладені на нього обов'язки, не пропустив жодного засідання, тому немає підстав для зміни йому запобіжного заходу, - сказав адвокат.

- Я прошу відмовити у клопотанні прокуратури. Таке відчуття, що ми перебуваємо в 1937 році. Якийсь театр абсурду. Я ніби жертва, яку б'ють, ґвалтують, вона кричить, а її садять під варту і кажуть мовчати. Я захищав своїх прихожан, які моляться в підвалі через те, що їх вигнали з храму. Мені пропонували декілька разів виїхати з країни. Я відмовився, і саме через мою відмову триває ця справа, - виступив із промовою митрополит Феодосій.

Суддя не підтримала клопотання прокурора про зміну запобіжного заходу на тримання під вартою. Феодосій перебуватиме під цілодобовим домашнім арештом.

Нагадаємо, раніше Феодосію, у зв'язку з отриманням ним п'ятої підозри, у Придніпровському суді Черкас обрали запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Також до Будинку правосуддя прийшли громадські активісти. Вони зустріли Феодосія гаслами "Геть московського попа" та "Снігірьова до ростова".

Наступне засідання відбудеться об 11 годині 9 липня.Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору