Прокурор зобов’язав скасувати розпорядження начальника управління ветмедицини в Черкасах

26 травня 2014, 14:25

 

Прокуратурою міста Черкаси проведено перевірку дотримання вимог законодавства щодо контролю у сфері господарської діяльності управлінням ветеринарної медицини в місті Черкаси, інформує прес-служба відомства.

Встановлено, що вказаним управлінням проведено обстеження торгівельного павільйону з продажу сільськогосподарської продукції на ринку по вул. Пастерівській у місті Черкаси, за результатами якого винесено розпорядження про тимчасове призупинення його роботи. Проте, це рішення є незаконним, оскільки, відповідно до Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», повне або часткове зупинення виробництва допускається лише за постановою адміністративного суду, ухваленою за результатами розгляду позову органу державного нагляду (контролю) щодо застосування заходів реагування.

Як повідомив прокурор міста Черкаси Сергій Пидорич, начальнику управління ветеринарної медицини в місті Черкаси внесено подання, яке за результатами розгляду задоволено, а рішення скасовано.

Поділитись

Коментарі

Вгору