Прокуратурою розпочато досудове розслідування за фактом вирубки дерев у Чорнобаївському районі

20 березня 2018, 20:51

За результатами перевірки законності здіснення порубки дерев в адміністративних межах Чорнобаївської селищної ради Золотоніською місцевою прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами селищної ради, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Установлено, що посадовці селищної ради, упродовж 2016-2018 років, використовуючи своє службове становище, всупереч інтересам служби, шляхом надання дозволу комунальному підприємству на вирубку дерев і укладення договорів про надання послуг по вирубці дерев з фізичною особою-підприємцем, без будь-якого погодження Державної екологічної інспекції у Черкаській області допустили вирубку дерев, в результаті чого спричинили тяжкі наслідки інтересам громади селища.

На цей час досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, по його завершенню прокуратурою буде прийнято остаточне рішення в межах чинного законодавства.

Довідково: за вчинення вказаного кримінального правопорушення передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

За повідомленням прес-служби прокуратури Черкаської області.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору