Прокуратура захистила права черкаських перевізників

13 січня 2014, 09:23

Провівши перевірку за колективним зверненням пасажирських перевізників міста Черкаси, прокуратура домоглася внесення змін до рішення Черкаського міськвиконкому.

З проханням вивчити рішення виконавчого комітету Черкаської міської ради "Про організацію проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування у м.Черкаси" від 14.11.2013 до прокуратури міста звернулися 11 перевізників.

Як інформує прокурор міста Черкаси Олександр Маслюк, одним із додатків вказаного рішення передбачалося, що учасники конкурсу з визначення пасажирського перевізника на автобусному маршруті загального користування повинні взяти на себе зобов’язання з 11–ї до 14–ї години перевозити за власний рахунок громадян усіх пільгових категорій, що користуються безкоштовним проїздом у міських автобусах.

Цей пункт порушує права перевізників, яким органи виконавчої влади та місцевого самоврядування зобов’язані надати компенсацію за перевезення пасажирів пільгової категорії відповідно до закону. Обмежуються також конституційні права громадян та порушуються ряд інших нормативних актів, що регулюють порядок надання громадянам права на пільги, - зазначають у прокуратурі міста Черкаси.

На адресу виконувача обов’язків міського голови міста Черкаси Віктора Білоусова внесено подання з вимогою скасувати вказаний підпункт рішення.

Розглянувши прокурорське подання, виконком Черкаської міської ради вніс зміни до рішення, виключивши з додатку пункт про перевезення пільговиків.

Поділитись

Коментарі

Вгору