Прокуратура виявила на Черкащині порушення законодавства при застосуванні примусового повернення та видворення іноземців

04 жовтня 2017, 11:43

Органами прокуратури Черкаської області проведені перевірки додержання вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення та Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» при застосуванні органами управління Державної міграційної служби в Черкаській області (далі - УДМС в області) примусового повернення та примусового видворення.

Незважаючи на вимоги, передбачені законодавством, під час проведення перевірок установлено непоодинокі порушення Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» в діяльності територіальних підрозділів УДМС в області, з метою усунення яких прокуратурою області на адресу керівництва УДМС в Черкаській області внесено акт прокурорського реагування.

Крім того, виявлено факти використання завідомо підроблених лікарських документів, а також їх складання та видачі службовою особою, які стали підставою для продовження строку перебування іноземців на території України.

За вказаними фактами Канівським, Чорнобаївським відділами Золотоніської місцевої прокуратури та Уманською місцевою прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1, ч. 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Робота на вказаному напрямі триває.

 За повідомленням прес-служби  прокуратури Черкаської області.

Поділитись

Коментарі

Вгору