Прокуратура викрила незаконні дії службової особи Золотоніської міськради

12 січня 2016, 09:33

суд

Стан додержання вимог законодавства у бюджетній сфері перебуває на постійному контролі прокуратури області.

Так, за результатами вивчення стану законності використання бюджетних коштів під час будівництва теплогенераторної Золотоніської дитячої музичної школи встановлено факт зловживання службовим становищем службовою особою виконавчого комітету Золотоніської міської ради, якою всупереч інтересам служби, у порушення вимог чинного законодавства підписано відповідні акти виконаних робіт за кілька місяців до фактичного їх виконання, що спричинило тяжкі наслідки інтересам держави в особі Золотоніської міської ради на суму більш як 160 тис. грн.

За вказаним фактом 4 січня цього року керівником Золотоніської місцевої прокуратури до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування кримінального провадження здійснює слідчий відділ Золотоніського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

За вказане діяння передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

 

 

Вгору