Прокуратура проти домашнього арешту чеченців, які погрожували черкаському підприємцю

26 червня 2018, 18:56

Прокуратура оскаржуватиме запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, обраний 4 громадянам Чеченської Республіки, які підозрюються у вимаганні грошових коштів

Черкаською місцевою прокуратурою у скоординованій співпраці з працівниками Управління Служби Безпеки України в Черкаській області та слідчих Черкаського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області викрито учасників організованого угруповання, до складу якого входило чотири громадянина Чеченської Республіки Російської Федерації.

Встановлено, що вказані особи, протиправно, незаконно з погрозою застосування насильства, вбивства та заподіяння тяжких тілесних ушкоджень потерпілому, вимагали кошти у розмірі 35 тисяч доларів від приватного підприємця, проте після передачі грошових коштів, вказаних осіб затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Черкаською місцевою прокуратурою продовжується процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого за ч. 2 ст. 189 (вимагання, вчинене за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України.

У рамках досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні зібрано достатньо доказів, на підставі яких зазначеним особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 189 Кримінального кодексу України.

На цей час проводяться всі необхідні слідчі та процесуальні дії для повного та всебічного дослідження обставин кримінального провадження.

Черкаською місцевою прокуратурою готується апеляція щодо оскарження в суді обраного запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

Довідково: за вчинене зловмисникам загрожує максимальне покарання до семи років позбавлення волі.

За інформацією Черкаської місцевої прокуратури.

 

 

 

Вгору