Прокуратура представлятиме інтереси черкащан, які не можуть найняти адвоката

05 грудня 2014, 12:46

aee6b7eabcfbb7f95c4f7ee66e00ef27_L

Прокурор Черкаської області Юрій Шеремет роз’яснив внесені зміни до Закону України «Про прокуратуру». Із 26 жовтня  внесено зміни в Закон про прокуратуру і функцію так званого загального нагляду в органах прокуратури виключили, інформує Вечірка.

- Не нам судити, добре це чи погано. Ми прокурори і повинні виконувати закони, але моя думка, що це було не на разі, були і негативні фактори в цьому, наприклад, той же адміністративний тиск. Не в усіх органах усе гаразд. Але вважаю, більше було й позитива, можна було б якимось чином втрутитись у завуальовані процеси, де було видно, що порушились усі права. Так, із повноважень прокуратури виключено функцію так званого «загального нагляду». Раніше прокуратура могла втручатися в будь-які спори, проводити перевірки, тому одразу хочу попередити, що тепер прокуратура не всюди зможе провести перевірку, аби нас не звинуватили у перевищенні службових повноважень, – додав Юрій Шеремет.

Відтепер прокуратура може лише здійснювати представництво інтересів громадян та держави в судах

- Тому ми перелаштовуватимемо свою роботу, аби представляти і захищати інтереси держави, громадян, соціально незахищених, які самі не можуть найняти адвокатів, правників, у судах, – наголосив Юрій Шеремет.

Поділитись

Коментарі

Вгору