Одарич визнав себе винним, – Шабанов

05 грудня 2014, 13:08

Odarych

28 листопада Шевченківським районним судом було прийнято ухвалу, у якій йдеться про звільнення обвинуваченого Сергія Одарича від кримінальної відповідальності за вчинення правопорушень (ч. 1 ст. 172 та ч. 2 ст. 172 КК України) у зв'язку із закінченням строків давності.  

Нагадаємо, міському голові інкримінують незаконне звільнення та невчасне поновлення на посаді шістьох працівників міськвиконкому.

Міський голова впевнений, що звинувачення його по 172 статті ККУ є незаконним та безпідставним. Однак потерпілий у цій справі Володимир Шабанов стверджує, що саме клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності у зв'язку із закінченням строків давності Сергій Одарич визнав себе винним у скоєнні злочину.

- Протягом усього часу розгляду цієї справи у суді (а це триває вже понад 1,5 року, нам, потерпілим, вже довелося з'їздити в Києв понад 27 раз) Одарич не визнавав своєї вини, він усе спростовував, звинувачував своїх підлеглих, але себе винним не визнавав. Щоб ще більше затягнути розгляд цієї справи Одарич 28 листопада заявив клопотання. Саме він, не прокурор, не захисники, не потерпілі, а саме він заявив клопотання про своє звільнення від кримінальної відповідальності за вчинення кримінальних правопорушень передбачених ч. 1 ст. 172, ч. 2 ст. 172 у зв'язку із закінченням строків давності. Одарич звернувся до суду з клопотанням не виправдати його, не визнати його невинним, а звільнити його від кримінальної відповідальності. І оскільки Кримінальний Кодекс передбачає терміни притягнення до відповідальності, він використав цей момент і звернувся до суду з таким клопотанням. Суд його задовільнив, оскільки терміни за цими статтями вже минули. Зараз Одарич розповідє, що з нього зняли обвинувачення. З нього нічого не зняли. Згідно з цією ухвалою його звільнили від відповідальності. Виправдити і звільнити - це не одне і теж, - зазначив Шабанов.

За його словами, наступне засідання щодо розгляду цієї справи відбудеться 17 грудня. Тоді у дебатах повинен виступити захист і останнє слово повинен висловити обинувачений (Одарич). Після цього суддя вийде до нарадчої кімнати для оголошення вироку стосовно цієї справи.

Швидке та професійне просування вашого сайту http://turboseo.net.ua/. Ми зробимо вас найкращими!

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору