Диверсанта, що влаштував аварію на Черкащині, застрелили?

05 грудня 2014, 12:22

20140412115954

З дрежел, наближених до правоохоронних органів в столиці, стало відомим чим закінчилося розслідування вибуху на залізничному переїзді у Городищі 22 серпня цього року. Тоді зійшли з рейок цистерни з нафтою, яка розлилася і спалахнула. Горіли 11 цистерн разом із локомотивом.

Все небо затягло чорнющим димом. Палаюча нафта полилася до рівчака для відводу дощової й талої води і нею потекла на приватні житлові будинки. Це було схоже на виверження вулкану, нафта текла по вулиці, ніби палаюча магма. Від високої температури плавився асфальт і спалахували дерева. Налякані люди хто в чому був вибігали з будинків. Раніше подібне бачили тільки у фільмах-катастрофах, де зображували сцени апокаліпсису.

Ще не встиг розвіятися дим, як на сайті voenkor.info з’явилося повідомлення, що «партизани Новоросії успішно провели операцію на Черкащині». Наступного дня і радник міністра МВС України Антон Геращенко зазначив, що на 99 % вірогідності «грандіозна пожежа і пов’язана з нею локальна екологічна катастрофа у Городищі, це терористичний акт вчинений за вказівкою Путіна». Була порушена кримінальна справа у зв’язку з аварією вантажного потягу.

Тепер кажуть, що відповідні органи встановили навіть прізвище терориста. Він влаштовував диверсії також в Полтаві та інших містах. Вирахували його місцеперебування. Під час затримання злочинець вчинив опір і був застрелений, інформує Городище.інфо.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору