Прокуратура повертає в державну власність Черкаський приладобудівний завод

22 січня 2024, 13:06

Черкаська обласна прокуратура звернулася до суду з позовом про розірвання договору купівлі-продажу державного майна, що передбачає повернення до державної власності Черкаського приладобудівного заводу.

Прокуратура встановила, що у 2021 році держава продала в приватну власність державний пакет акцій, розміром 99%, у статутному капіталі акціонерного товариства «Черкаський приладобудівний завод», вартістю 14,5 млн грн.

Однак покупець державного майна не виконав обов’язкові умови договору приватизації, зокрема щодо погашення заборгованості товариства перед Пенсійним фондом України та бюджетами всіх рівнів, а також не забезпечив утримання захисних споруд цивільного захисту в придатному для використання стані.

Більш того, багатомільйонна заборгованість товариства зі сплати податків та загальнообов’язкових платежів за час перебування у приватних руках ще збільшилася, а 3 сховища цивільного захисту населення, які перебувають у віданні товариства, не готові або обмежено готові до використання за призначенням.

Наразі відкрито судове провадження, а справу призначено до слухання.

За інформацією пресслужби Черкаської обласної прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору