Прокуратура повернула “Базі вчителів” 38 будинків для відпочинку

09 серпня 2022, 08:45

Черкаська прокуратура домоглася скасування державної реєстрації права власності за громадянами на 38 будинків для відпочинку загальною площею близько 2 000 квадратних метрів.

Майно належить комплексу «База вчителів», який розташований у прибережній захисній смузі Кременчуцького водосховища р. Дніпро у с. Свидівок Черкаського району.

Наразі прокуратура продовжує роботу щодо повернення будинків відпочинку територіальній громаді. Так, Черкаським районним судом задоволено позовну заяву Черкаської обласної прокуратури в інтересах Черкаської міської ради, департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради до двох жителів Черкащини щодо скасування реєстрації права власності за ними на 2 будинки відпочинку.

За результатами розгляду справи, суд підтримав прокурора щодо безпідставності та незаконності реєстрації права власності фізичних осіб на будинки відпочинку, загальною площею 100 квадратних метрів вартістю майже 1,6 млн грн.

Наразі в господарському суді Черкаської області триває розгляд справи щодо усунення перешкод у користуванні територіальною громадою міста 29 будинками для відпочинку та земельною ділянкою в прибережній захисній смузі.  

Повернення всіх будинків дасть змогу Черкаській міській раді повноцінно використовувати вказаний комплекс для організації відпочинку та оздоровлення дітей.

За інформацією пресслужби Черкаської обласної прокуратури

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Два будинки “Бази вчителів” правоохоронці повернули Черкаській міськраді

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

1 :

А остальные??Не по зубам.

Антон :

З базою зрозуміло, а чому прокуратура “сліпа” до забудови санітарної берегової смуги від Черкас до Свидівка?
Проста відповідь -на т.з. “базі вчителів” бажають оселитись прокурорські (далеко не діти).

Вгору