Прокуратура перевіряє законність дій черкаських чиновників та фірми-управителя

14 серпня 2019, 14:29

Оштрафували майже на 40 тис. грн підприємство на Черкащині, що перешкоджало перевірці

Черкаською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, відкритому за фактом зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364).

Ще 14 грудня минулого року виконавчим комітетом Черкаської міської ради було прийнято рішення № 1176 «Про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків міста Черкаси». За результатами вказаного вище конкурсу одне товариство отримало повну монополію на утримання багатоквартирних будинків м. Черкаси, де не створені ОСББ. Загалом це 848 будинків.

Як зазначають у прес-службі відомства, в рамках відкритого кримінального провадження проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії, спрямовані на встановлення об’єктивної істини  в справі. З метою перевірки законності дій посадових осіб Черкаської міської ради та товариства, яке отримало монополію, на підставі ухвал слідчого судді проводиться тимчасовий доступ до речей і документів, які перебувають у власності товариства та тендерної документації, яка знаходиться у володінні Черкаської міської ради. Після вилучення та опрацювання зазначених документів буде вирішено питання про призначення судово-економічної експертизи.

Крім того, до проведення досудового розслідування залучені працівники  Головного управління Державної фіскальної служби у Черкаській області.

 

Коментарі

Леонід сказав:

А в прокуратурі міста профі є? Чи ви почали довготривале слідство, щоб заспокоїти обдурене населення. Запросіть до себе любого містянина, який знає про цю схему на чолі з хитрозробленою Бордуніс і вам все розкладуть по полицях. Бо за ті роки, що ви звикли розслідувати справи ці наперсточники здеруть з нас міліони.

Вгору