Прокуратура області довела в суді вину організатора злочинної групи

04 листопада 2015, 12:56

суд

Відділом нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією прокуратури області належно та принципово підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно організатора злочинного угруповання за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4  ст. 190 (шахрайство), ч. 2 ст. 209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) Кримінального кодексу України.

2 листопада цього року вироком Соснівського районного суду м. Черкаси обвинуваченого визнано винним у вчиненні інкримінованих йому діянь у складі організованої групи та призначено покарання у вигляді 8 років 7 місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків строком 3 роки з конфіскацією коштів, одержаних злочинним шляхом та з конфіскацією всього майна.

Як встановлено досудовим розслідуванням та підтверджено в суді, вказаний злочинень з метою вчинення злочинів у сфері господарської діяльності  у березні 2004 року організував і очолив злочинну групу, в яку увійшли 4 мешканці м. Черкаси. Діяльність організованої групи полягала в отриманні від суб’єктів підприємницької діяльності товару для реалізації, та в подальшому неповернення грошових коштів за його поставку. За період злочинної діяльності упродовж  2004-2005 років учасниками організованої групи завдано збитків підприємствам на суму понад 700 тисяч гривень.

На даний час вирок не вступив в законну силу.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору