Пройшли 720 кілометрів, – подружжя черкащан місяць мандрувало Піренеями (фото)

12 лютого 2018, 17:48

Черкащани Анастасія Тарасова та Михайл Косяков розповіли про божевільний місячний похід французькими Піренеями – де краще зупинитися на ніч, скільки одягу і техніки брати з собою в мандрівку, про відсутність романтики, а також нестерпний біль і мозолі, пише in.ck.ua.

Молоде подружжя з Черкас без досвіду в гірських походах вирішило пройти одним із наймальовничіших трекових маршрутів. Пара довго вирішувала, куди йти та який маршрут обрати. В блозі одного американського мандрівника вони знайшли детальну інформацію про маршрути GR10 та GR11.

Маршрути GR10 та GR11 – популярні серед мандрівників. Вони практично паралельні, але один із них проходить із боку Іспанії, а інший – по французькій стороні.

В результаті пара обрала маршрут GR10 – від Середземного моря до Біскайської затоки в Атлантичному океані. Маршрут довжиною майже у 900 кілометрів проходить уздовж французько-іспанського кордону й розрахований на 52 дні ходу.

- До цього походу в нас практично не було досвіду, хоча це нас не лякало. В такі тривалі подорожі ми ніколи не ходили, навіть потрібного екіпірування не було, ми швидко почали все вивчати та вичитувати. Ми намагалися проходити від 16 до 30 кілометрів на день. Було декілька днів, коли негода змушувала відхилятися від класичних напрямків, і кілька разів ми змушені були скористатися транспортом. Проживали в різноманітних місцях – від приватних хатинок до наметів. З їжі брали з собою або купували солодкі батончики, горішки, кускус і вівсяну кашу. З 52 днів, розрахованих на похід, ми подолали весь трек за 26 днів, перетнувши Піренеї від Середземного моря до Атлантичного океану, - розповідає Михайло Косяков.

Загалом за час подорожі черкащани пройшли 720 кілометрів і здобули безцінний досвід. Усім охочим туристи радять нічого не боятися та мандрувати світом.

 

Вгору