Прокуратура через суд вимагає від жительки Золотоноши відшкодувати завдані державі збитки

12 лютого 2018, 17:55

Захищаючи державні інтереси, Золотоніська місцева прокуратура звернулася до суду з позовною заявою про стягнення з засудженої понад 153 тис. грн. збитків, завданих нею внаслідок привласнення та розтрати бюджетних коштів.

Установлено, що жителька м. Золотоноша, працюючи головним бухгалтером однієї із шкіл, використала своє службове становище в особистих корисливих інтересах та підробила офіційні документи шляхом внесення недостовірних даних із завищенними сумами заробітної плати до відомостей зарахувань на карткові рахунки працівників школи. У подальшому, після зарахування банком коштів особисто їх зняла та привласнила й розтратила надмірно отриману заробітну плату, завдавши державі збитків на вказану вище суму.

Вироком Золотоніського міськрайонного суду  жінку визнано винною у вчиненні кримінальних  правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України, та призначено відповідне покарання.

Однак на цей час матеріальна шкода засудженою не сплачена, заходів щодо примусового стягнення бюджетних коштів не вжито, що стало підставою для звернення прокуратури з позовною заявою до суду.

За повідомленням прес-служби прокуратури Черкаської області.

Вгору