Проїзд автодорогами державного значення Черкаської області забезпечено, – САД

24 січня 2018, 11:58

Станом на ранок 24 січня проїзд усіма дорогами загального користування державного значення Черкаської області забезпечено. Обмеження у русі – відсутні, повідомляє прес-служба САД у Черкаській області.

Температура повітря по області становить від -13 до -16 градусів. На всій території області без опадів.

За минулу добу на автомобільних дорогах загального користування державного значення працювало 95 одиниць дорожньої спецтехніки та понад 100 працівників.

Спецтехніка наразі працює у всіх районах Черкаської області. Проводяться роботи з очищення проїзної частини та обробки дорожнього покриття протиожеледними матеріалами автомобільних доріг загального користування державного значення для забезпечення безпечного і безперешкодного проїзду.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає всіх учасників дорожнього руху бути пильними та обережними, неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху, швидкісних режимів та тримати дистанцію.

Зважаючи на ускладнення погодних умов, Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв утриматися від поїздок на час негоди та забезпечити безперешкодну роботу снігоприбиральної техніки. Будьте уважні за кермом – на дорогах працює дорожня спецтехніка.

Коментарі

Вгору