Подібного снігопаду на Черкащині не було упродовж останніх 30 років, – Постригань

24 січня 2018, 12:27

Подібного снігопаду, який випав упродовж 17-19 січня, на Черкащині не було упродовж останніх 30 років. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

За його словами, після снігопадів 17-19 січня висота снігу у Звенигородці досягла 59 см, а в Каневі та Умані 52 та 49 см відповідно.

- В останні 30 років на Черкащині нічого схожого не було. За 70 років метеоспостережень найбільша висота снігового покриву в області становила 94 см зимою 1986-87 років у Черкасах, а у Звенигородці - 62 см 1968-69 років, - зауважив Віталій Постригань.

Він також радить комунальникам готуватися до таких погодних умов завчасно.

- Різниця в тому, що про таку кількість транспорту та інтенсивність його руху в ті роки ніхто й не мріяв. Саме тому, дорожнім та комунальним службам не варто розраховувати що «воно колись розтане», а слід бути готовими і до таких наслідків і, як кажуть, готувати сани влітку! – наголосив фахівець.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Недовольный горожанин :

Да ладно,в позапрошлом году тоже было снега много,в транспорт невозможно было сесть нормально. Хватит уже мера прикрывать,все прекрасно видят что он не справляется со своими обязанностями,летом хвастался что закупил новые трактора(ноу-хау для Черкасс) в то время когда другие города покупают спец.машины для уборки и посыпки. И где эти хваленые трактора?На металлолом сдали?

Олена :

Вчора навіть у центрі не біло жодної техніки. На тротуарах – справжня ковзанка, не посипано та не прибрано зовсім. Від Макдональдса до Будинку Торгівлі неможливо дорогу перейти – слизько та гори зальодянілого снігу. Хочеться, щоб мер походив отими тротуарами та зрозумів, як це бути пересічним громадянином. При Одаричі для прибирання снігу наймали безробітних та платили 100 грн. В результаті – було все розчищено та люди так не травмувалися.

Вгору