Продаж заборонених продуктів, таргани та відсутність сертифікатів: чим шокували ведучу “Ревізора” черкаські магазини (відео)

28 травня 2019, 14:30

 

Продаж заборонених продуктів, таргани та відсутність сертифікатів: чим шокували ведучу "Ревізора" черкаські магазини (відео)

У Черкасах полювали на санітарних порушників. 14 лютого до міста завітала знімальна група програми "Ревізор: магазини". Ведуча Ірина Хоменко проінспектувала магазин "Нептун", "М'ясорубка", супермаркет "Делікат+" та завітала на Центральний ринок. 

У Черкасах завжди можна купити свіжу рибу, адже це місто на Дніпрі, тому першим під ревізію потрапив  один з найбільших рибних магазинів міста - "Нептун" по вул. Гоголя.

Риба на підлозі, іржаві стелажі, брудні стіни ще й відходи у приміщенні, де фасують ікру, яка, до речі, термічно не обробляється. Умови, в яких зберігається і продається риба у магазині "Нептун" шокували ведучу програми. Тому відзнаку "Нептун" не отримав.

Заборонені продукти на прилавках, літаючі над продуктами голуби та продавці без санітарних книжок. Ревізія Центрального ринку знімальну групу програми теж розчарувала. Тому Ірина Хоменко не рекомендує черкасцям купувати там продукти. Як і не змогла порекомендувати покупцям магазин "М'ясорубка". Попри те, що на початку зйомки ведуча була приємно вражена чистотою вітрин, охайністю продавців та працівників, але чим більше тривала інспекція, тим більше шокуючих фактів виявляла жінка. Зокрема, у приміщенні ведучу неприємно здивували таргани, відсутність сертифікатів на продукцію та можливість реалізаторам здати м'ясо на продаж без відповідних документів.

Продаж заборонених продуктів, таргани та відсутність сертифікатів: чим шокували ведучу "Ревізора" черкаські магазини (відео)

Втім, засмучуватися не варто, у Черкасах все ж є магазини, де купувати товари безпечно. Під час цієї ревізії компліменти від знімальної групи отримав лише один супермаркет "Делікат+". Саме він отримав відзнаку із рук ведучої.

Ірина Хоменко обрала для ревізії саме цей магазин, щоб перевірити унікальні ковбаси їхнього власного виробництва, за якими вишиковуються черги.

Усі деталі ревізії дивіться у сюжеті Нового каналу.

Коментарі

№13 сказав:

Брось ПИ….ТЬ -противно слушать

Вгору