Працівники міського РЕМу знову взяли в облогу Черкасиобленерго (відео)

12 квітня 2017, 15:48

Сьогодні центральний офіс енергетиків знову був в облозі працівників Черкаського міського РЕМу. Через тримісячну заборгованість по зарплаті доведені до відчаю люди вже оголошували страйк і три дні не виходили на роботу. Натомість влаштовували пікети під обленерго, облдержадміністрацією та прокуратурою. Нову хвилю обурення працівників викликало поновлення на посаді в.о. голови правління ПАТ «Черкасиобленерго» Світлани Кузьмінської. Відповідні зміни сьогодні з’явилася у держреєстрі, інформує "ЧСН".

Фінансова ситуація на підприємстві була і залишається критичною. Утім, новий керівник – Олег Самчук – подарував колективу надію на розв’язання боргового зашморгу вже у найближчій перспективі, каже голова профспілкового комітету Олександр Чорний. Учора в ході зустрічі в НКРЄКП вдалося домовитися про розгляд клопотання щодо відміни щодобових відрахувань з підприємства, що дасть можливість виплатити заборговане і поточну зарплату вчасно, відзначає профспілчанин.

Нагадаємо, зароблене працівникам підприємства не виплачують із січня. Сукупний борг за три місяці наразі становить майже 65 мільйонів гривень. Із 24 підрозділів «Черкасиобленерго» 18 в процедурі примирення, але вони також потенційні страйкарі, зауважує Олександр Чорний. Один підрозділ, а саме Черкаський міський РЕМ знаходиться в страйковому стані. 5-7 квітня працювали лише диспетчерська служба та оперативно-виїзні бригади. А працівники, які займаються експлуатацією ліній – монтери і контролери – не виходили на роботу. Відповідно, за ці дні зарплати вони не отримають.

Профспілкові лідери кажуть зміни в держреєстрі керівництва підприємства ставлять хрест на усіх попередніх домовленостях із НКРЄКП, а отже, і на перспективі отримати зароблене. Тому сьогодні колектив міського РЕМу ладен був відновити страйк. Але, оскільки юридичних підстав для цього не було, провели в обідню пору мирну акцію протесту. Олегу Самчуку, поки що голові правління ПАТ «Черкасиобленерго», страйкарі дали кредит довіри до 25 квітня. Якщо доти ситуація із боргами по зарплаті не зміниться – люди готові знову активно боронити свої права.

Коментарі

Вгору