Анонім знову тероризує Черкаси: “заміновано” житлові будинки, школи та лікарні (перелік об’єктів)

21 травня 2019, 16:14

Сьогодні близько 16.00 до управління поліції надійшло повідомлення про замінування 34 об'єктів з масовим перебуванням людей, серед яких житлові будинки, школи, торгівельні центри і лікувальні заклади. 

Факт повідомлення про замінування підтвердив прес-секретар ГУНП у Черкаській області Дмитро Грищенко.

Нашому виданню з власних джерел вдалося отримати текст повідомлення, який надіслав мінувальник.

Нижче наводимо його мовою оригіналу:

"Важно. Взрывы домов» с текстом : "Внимание, взрывы произойдут в жилых домах г. Черкассы по адрес: Победы 42, Л. Украинки 21, Чехова 82, Хоменка 15, Кирова 55 , Шевченка 132, Волкова 22, Пастеровськая 102, Негоды 59, Терещенка 51. Взрывы произойдут в городских больницах № 1, №2, №3, городская ДС станция Пастеровская 5, Дет. поликлиника №1 по ул. Благов. 148, тубдиспансер по ул. Зеленского 3, городская поликлиника №2 по Чорновола 1, венкождиспансер Можайского 50, роддом № 2 по ул.30 лет победы 16. В тороговых центрах города черкассы у людей находятся взрывные устройства ими будут организованы взрывы в таких ТЦ: Кооператор, Гранд на Мытнице, база Еврострой, Гранд маркет , Хрещатик Сити, Днепроплаза, Грин Сити, Любава, Плазма, Депот, Дом Торговли, Транзит, Аладин. За обугленые трупы детей благодарите педофила предателя - Игоря Бомбушкара, представителей СБУ, МВД и управление К Украины".

Деталі з'ясовуються.

До слова, вранці 15 травня в Кривому Розі прокотилися повідомлення про масове мінування. У список потрапили 15 об'єктів. Це 10 будинків і п'ять лікарень. За інформацією видання "Днепр Час" є інформація, що про замінування об'єктів повідомив хтось, хто причетний до розборок між магами. Через це навесні в Кривому Розі замінували лікарню №1. Нещодавно в мережу потрапив лист з погрозами про те, що невідомий влаштує вибухи по всій країні.

Коментарі

Вгору