Посол ЄС в Україні розповів черкащанам про їх комплекс меншовартості

17 листопада 2014, 13:52

568d0c5c-2134-43b5-bb8a-aa45388f4f55_detail-636x477

Відеоконференцію з громадськими активістами, журналістами, студентами та викладачами вищих навчальних закладів Чернігова та Черкас 12 листопада провів Посол ЄС, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінські, інформує ГромЧе.

Під час прямого включення Ян Томбінські розповів, що має робити для розвитку України кожен її громадянин, згадав події Євромайдану. Посол говорив про самобутність та неповторність української нації і пояснив, чому себе також вважає частково українцем.

Учасників відеомосту насамперед цікавило, що конкретно Україні належить зробити, аби прагнення її громадян до побудови справді демократичної держави не виявилися марними.

– Українцям необхідно зрозуміти, що зміни можливі не лише за умови проведення низки реформ. Також слід подолати комплекс меншовартості. Демократія – це складний процес, який передбачає щоденне обговорення проблем, а українці потребують діалогу насамперед між собою. Окрім цього, українцям варто продемонструвати, що вони свідомі виборці, які не просто щоп’ять років ходять голосувати на виборчі дільниці, а й кожного дня стежать за виконанням даних обраними ними політиками обіцянок», – наголосив Посол Європейського Союзу.

На думку Яна Томбінського події Євромайдану довели готовність українців покласти життя за європейську ідею. В Європі немає такої багатої ресурсами та потенціалом держави, як Україна. Відтак українці щоденною працею, бажанням змінити країну на краще шляхом реформ, діалогу між собою та взаєморозумінням із сусідніми країнами мають і надалі демонструвати, що Україна – це справді Європа.

Поділитись

Коментарі

Вгору