Черкащани масово вчаться допомагати пораненим

17 листопада 2014, 14:30

original-a3a0197f882e57b6ebed23c6b924f5a0-636x425

В області зростає кількість бажаючих навчитися надавати першу медичну допомогу. Здобути ці навички усім бажаючим допомагає обласний осередок Товариства Червоного Хреста України, інформує прес-служба облради. 

Як зазначає керівник організації, депутат обласної ради Іван Гретченко, вже найближчим часом фахівці передаватимуть свої в районах, розширюючи фізичні й географічні можливості охоплення жителів нашого краю затребуваними навичками першої меддопомоги.

–Підготовлено у нас уже 27 інструкторів, які проводять навчання на місцях. Маємо дуже позитивні відгуки. Майже щоденно люди дзвонять з проханням організувати такі навчання. Буває, що за один день ведеться підготовка до трьох груп в різних організаціях, установах і закладах чи з населенням… Хочу наголосити, що підготовку ми проводимо безкоштовно й для різних категорій населення, тож запрошую усіх бажаючих, небайдужих громадян звертатись до нас, – наголосив Іван Іванович. 

Курси тренерів передбачають набуття і перевірку навиків із надання першої допомоги при травмах, раптових захворюваннях, пораненнях, зокрема, й вогнепальних, та під час виникнення різного роду надзвичайних ситуацій. На окремому занятті слухачі практично відпрацьовують прийоми серцево-легеневої реанімації на навчальному манекені, який відповідає вимогам Міжнародної організації Товариства Червоного Хреста й дозволяє закріпити теоретичні знання на практиці.

Учасників груп навчають алгоритму дій при наданні першої допомоги при втраті свідомості, опіках, травмах, пораненнях, термічних ураженнях і невідкладних станах (інсульт, інфаркт, стенокардія, напади епілепсії, шокові стани) тощо.

Поділитись

Коментарі

Вгору