Посадовцю Черкаської міської ради повідомлено про підозру в зловживанні службовим становищем

28 грудня 2017, 17:38

Прокуратурою Черкаської області здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом привласнення та розтрати бюджетних коштів, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), ст. 356 (самоправство) Кримінального кодексу України.

У ході здійснення досудового розслідування зібрано достатньо доказів причетності до вчинення злочинів начальника одного з структурних підрозділів Черкаської міської ради, який умисно, зловживаючи своїм службовим становищем, з метою отримання неправомірної вигоди для юридичної особи, всупереч вимог чинного законодавства та генерального плану міста, видав наказ, яким затвердив одному з приватних підприємств містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки в мікрорайоні «Митниця» м. Черкаси.

Через незаконні дії вказаного вище посадовця інтересам територіальної громади м. Черкаси завдано шкоди на загальну суму 2 млн. 400 тис. грн.

Зазначеному вище посадовцю 28.12.2017 повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, 06.10.2017, у рамках проведення досудового розслідування в указаному кримінальному провадженні працівниками Головного управління Національної поліції в Черкаській області та Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України під процесуальним керівництвом прокуратури області проведено санкціоновані судом обшуки в департаментах Черкаської міської ради, на об’єктах незавершеного будівництва та в ряду товариств і приватних підприємств міста Черкаси.

На цей час досудове розслідування триває, слідчими та процесуальними керівниками вживаються заходи щодо повного, всебічного та неупередженого встановлення усіх обставин справи та встановлення повного кола осіб, причетних до вчинення кримінальних правопорушень.

Наразі вирішується питання забезпечення кримінального провадження, в тому числі обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Довідково: за вчинення вказаного кримінального правопорушення передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

За повідомленням прес-служби прокуратури Черкаської області.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору