Порушень на понад 1 млн. грн. виявили черкаські аудитори в лабораторії Держслужби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів

17 січня 2018, 06:57

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області під час ревізії в Черкаській регіональній державній лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів виявили порушень фінансової дисципліни на суму 1,1 млн грн. Ревізією було охоплено період з 01.01.2014 по 30.09.2017.

Зокрема, коштом лабораторії проведено поточні ремонти приміщень, які обліковувались на балансі іншої установи, а договори оренди вказаних приміщень не укладались. Внаслідок цього лабораторія зазнала матеріальної шкоди майже на 393 тис. грн.

Також під час ревізії виявлено, що коштами загального фонду кошторису в лабораторії покрили видатки на оплату праці, які мали бути покриті коштами спеціального фонду. Сума цього порушення становить 154 тис. грн.

Крім того, 2014 року лабораторія зайво переказала установі вищого рівня (Державній ветеринарній та фітосанітарній службі України) коштів спецфонду на суму 318,8 тис. грн.

За виявленими фактами порушень законодавства з фінансових питань щодо однієї особи складено протокол про адміністративні правопорушення.

На адресу об’єкта контролю направлені вимоги про усунення виявлених порушень.

За повідомленням прес-служби Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області.

Коментарі

Вгору