Порошенко готовий попросити в США статус основного союзника поза НАТО

22 липня 2014, 08:46

 

Президент України Петро Порошенко в інтерв'ю американській телекомпанії CNN заявив, що у випадку, коли санкції не працюють, є підстави для звернення до Конгресу США про надання Україні для вирішення проблем безпеки спеціального статусу - головного союзника поза блоком НАТО (MNNA Major Non-NATO Ally of the United States), як Ізраїлю, Австралії та Філіппінам.

Про це повідомляють fakty.ictv.ua з посиланням на УНН.

“Це — загроза для всього світу, це — не конфлікт в Україні. Українська нація зараз єдина, як ніколи, і світ має знайти правильну відповідь на дії терористів”, — підкреслив він.

Президент підкреслив, що реакція всього світу на події з літаком має бути єдиною. Кожна людина, кожна країна, включаючи Росію, мають визначитись — бути з терористами чи зі всім цивілізованим світом.

Президент жорстко відреагував на твердження російської сторони про те, що поруч з малайзійським літаком міг знаходитись український літак.

“Це безвідповідальне та неправдиве твердження”, — заявив Петро Порошенко та повідомив, що запропонував експертам з Росії долучитися до міжнародних експертів, які зараз працюють на місці падіння літака.

Натомість, підкреслив Глава держави, є багато доказів того, що Росія підтримує терористів на Сході України. Матеріали за темою.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору