Народна рада Черкас захищатиме місто та його жителів від провокаторів

27 січня 2014, 20:33

Громадське обговорення щодо ситуації, яка склалась у Черкасах і Україні загалом, щодо вандальських дій невідомих осіб із захоплення адмінбудівель та псування майна, відбулось сьогодні у приміщенні Черкаської міської ради. У дискусії взяли участь ветерани, депутати обласної та міської рад, представники громадських організацій, а також небайдужі жителі Черкас.

Про це повідомляє прес-служба виконкому Черкаської міської ради.

У підсумку обговорення було прийнято рішення створити Народну раду Черкас, яка захищатиме і відстоюватиме інтереси громадян. Її головою у процесі одностайного голосування було обрано депутата обласної ради Володимира Ходака.

Заступник міського голови Черкас Віктор Беззубенко акцентував на необхідності убезпечити і захистити місто та його громадян від всіляких провокацій та насильницьких дій учасників, так званих, мирних зібрань, які опівночі штурмують адміністративні будівлі, у тому числі із використанням легкозаймистих сумішей.

Під час виступу голова фракції Партії регіонів у Черкаській міській раді Ігор Мельников звернувся з проханням консолідувати зусилля громадськості і влади задля забезпечення миру і спокою у місті та державі загалом.

– Треба сідати за стіл переговорів, обговорити ситуацію, що склалась, і шукати мирні шляхи порозуміння та вирішення конфліктів. Адже найбільшою цінністю є здоров’я та життя громадян, – наголосив Ігор Петрович.

Тоді як присутня на зібранні депутат обласної ради Наталія Горбенко звернулась до всіх батьків і матерів з проханням утримати своїх синів та дочок від втягнення у вуличні сутички та участі у різноманітних акціях протесту, куди ті в більшій мірі потрапляють з цікавості. Адже наслідки від цього часом стають вкрай трагічними.

НАГАДУЄМО:

Відповідно до ст. 341 Кримінального кодексу України:

Захоплення будівель чи споруд, що забезпечують діяльність органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об'єднань громадян, з метою незаконного користування ними або перешкоджання нормальній роботі підприємств, установ, організацій - караються обмеженням волі на строк від трьох до п’яти років або позбавленням волі на строк від трьох до шести років.

Блокування будівель чи споруд, що забезпечують діяльність органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об’єднань громадян, з метою перешкоджання нормальній роботі підприємств, установ, організацій - караються обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Поділитись

Коментарі

Вгору