Понад 140 тисяч штрафу заплатять черкаські роботодавці за кожного неоформленого працівника

30 січня 2020, 18:04

Із 1 січня 2020 року зросли штрафи для роботодавців за порушення законодавства про працю. Представники Пенсійного фонду, Управління Держпраці та Державної податкової служби на Черкащині відвідують підприємців області. Перевіряють і пояснюють.

Фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області разом із колегами з Управління Держпраці та Державної податкової служби в області реалізують заходи, передбачені дорученням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.

Вони проводять широку інформаційно-роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання. Фахівці відвідують підприємців на робочих місцях та надають консультації роботодавцям та працівникам. Здебільшого пояснюють про переваги офіційного працевлаштування та сплати страхових внесків у повному обсязі, використання нових електронних сервісів Пенсійного фонду, наголошують на цінності кожного місяця страхового стажу.

Про виявлені факти здійснення фізичними особами підприємницької діяльності без державної реєстрації оперативно інформують Державну податкову службу в області для відповідного реагування.

Довідково: за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудових відносин, оформлення працівників на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного соціального внеску передбачено штраф у розмірі 141 690,00 гривень.

Перевірити наявність та тривалість свого страхового стажу застраховані особи можуть, зареєструвавшись на вебпорталі Пенсійного фонду України (http://portal.pfu.gov.ua).

За інформацією Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору