Помічник депутата допоможе комунальникам прибирати за майже 8 млн гривень

26 лютого 2018, 08:48

Товариство "Промбуд індустрія" займеться прибирання прибудинкових територій житлових будинків в Черкасах. Вартість послуг – 7,91 млн грн. 1 лютого товариство виграло аукціон по тендеру, подавши дешевшу пропозицію, ніж єдиний конкурент – БТК "Лад", пише Інфоміст.

Договір між переможцем та Соснівською СУБ терміном до кінця року укладено 22 лютого. Таким чином у 2018 році один квадратний метр прибирання та підмітання коштуватиме місту 9 гривень, в той час, як минулоріч – 6,3 грн.

Договором передбачено такий переліку послуг, що надаватиме товариство:


Зазначимо, що директором “Промбуд індустрії” є Євгеній Щербина – помічник депутата-“батьківщинівця” Юрія Тренкіна. Соснівську СУБ очолює ще один “батьківщинівець” Роман Моторний.

У тендерній документації зазначається, що товариство планує залучити субпідрядниками підприємців із Чигиринського району Олександра Капшитара та Юрія Кулинича.

Молодий Олександр Капшитар із села Іванівка дебютував в Черкасах в якості підрядника влітку цього року. Він отримав 2 млн грн на встановлення зупинок в обласному центрі. Про діяльність Кулинича нічого невідомо. Лиш додамо, для офіційного зв’язку він залишив телефон самого Щербини.  Обидва підприємці зареєструвалися як ФОПи в один день – 4 січня 2017 року.

За всього лиш 2 роки свого існування товариство “Промбуд індустрія” виграло в Черкасах тендерів на 24 мільйони гривень.  Зокрема, “Промбуд індустрія” виграло тендер на аналогічні послуги в минулому році на суму в 5,95 млн грн, випередивши на торгах все той же БТК “Лад”.

Поділитись

Коментарі

Вгору