Помер відомий черкаський хірург-онколог

20 жовтня 2021, 16:37

Пішов із життя Микола Чернявський – один із перших хірургів-онкологів Черкаського обласного онкологічного диспансеру. Він зробив значний внесок у медичну галузь області, адже пропрацював у закладі понад 50 років.

Про це повідомили на сторінці диспансеру в мережі "Фейсбук".

- Колеги знали лікаря-ветерана як викокваліфікованого фахівця, чуйного та уважного лікаря, талановитого організатора, прихильника сучасних методів лікування та діагностики. Саме під керівництвом Миколи Чернявського створили цитологічну лабораторію, відкрили обласний кабінет патології шийки матки, розпочали формування районних онкологічних кабінетів у поліклініках. Щороку фахівець консультував близько чотирьох тисяч пацієнтів. Йому присвоєна вища кваліфікаційна категорія з онкохірургії. Нагороджений медаллю "Ветеран праці" та значком "Відмінник охорони здоров'я", - йдеться у повідомленні.

Народився Микола Чернявський 19 грудня 1927 року. У 1953 – закінчив Одеський медичний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа». У 1969 році почав працювати лікарем-хірургом у стаціонарі. Головний лікарем онкодиспансеру його призначили в 1975 році, цю посаду Чернявський обіймав 13 років. Із 1988 року Микола Миколайович виконував обов’язки лікаря-хірурга.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору