Половина котелень «Черкаситеплокомуненерго» вже готові до зими

24 липня 2014, 13:59

У Черкасах триває підготовка до опалювального сезону. Зокрема, КП «Черкаситеплокомуненерго» вже замінило півкілометра теплових мереж (у двотрубному обчисленні) попередньоізольованими трубами. Також здійснено поточний ремонт 18 котелень, 49 центральних теплових пунктів та 40 км теплових мереж.

Про це повідомляє прес-служба виконкому Черкаської міської ради.

– На котельнях та центральних теплових пунктах виконуються роботи з відновлення технічного стану котельного, насосного, тепловикористовуючого обладнання, а також – хімводопідготовки та контролю і автоматики, – пояснила перший заступник директора департаменту-начальник управління житлово-комунального господарства департаменту ЖКК Черкаської міської ради Алла Грохольська.

За її словами, на часі – виконання тепловиками решти запланованих робіт. Зокрема, капітальний ремонт котельні по вул. Хрещатик, 84 та центрального теплового пункту по вулиці Вербовецького,77 із заміною водопідігрівача.

Загалом, до початку опалювального сезону КП «Черкаситеплокомуненерго» має підготувати 35 котелень, 82 центральних теплових пункти та 154,6 км теплових мереж у двотрубному обчисленні.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору