Пологові будинки у Черкасах не об’єднуватимуть. Поки що… (відео)

08 липня 2015, 13:10

Пологові будинки в Черкасах не об’єднуватимуть. Принаймні до кінця року, йдеться у сюжеті ЧСН.

Представники міської влади запевнили: бази «Центру матері та дитини», що на вулицях Чехова та 30-річчя перемоги, поки що залишаться на своїх місцях. Лікарі ж закликають чиновників назавжди облишити ідею економити на медичних закладах.

Близько трьох тижнів тому колективу другого пологового повідомили про можливу реорганізацію: на їхню базу ймовірно переїде Друга міська лікарня та обласний шкірвендиспансер. А пологовий будинок №2, який нині працює на вул. 30-річчя Перемоги, розташується в будівлі пологового №1 на вулиці Чехова.

Про владні плани колектив дізнався із програми розвитку медичної галузі області. Колектив другого пологового виступив проти можливого об’єднання. 700 працівників закладу щороку допомагають народитися трьом з половиною тисячам дітей.

Лікарі переконані: перенесення їхнього закладу лише зашкодить якості надання послуг. Представники міської влади прийшли на збори колективу, щоб запевнити: пологові будинки не об’єднуватимуть. Поки що.

До кінця року із міського бюджету виділені гроші на утримання другого пологового, його ремонт і закупівлю обладнання. Однак чи залишиться заклад у південно-західному наступного року – сказати точно жоден із посадовців не може. Обіцянкам чиновників колектив вірити не поспішає. Бо ж залишити бази на своїх місцях обіцяли і раніше, та питання про об’єднання через два роки постало знову.

Лікарі застерігають: економія на здоров’ї черкащан буде дорого коштувати.

Поділитись

Коментарі

Вгору