Поліція підозрює службовців міськради у зловживаннях на користь власників «Любави»

10 серпня 2016, 22:57

555x412-images-news-082016-ec798c926ee85ccbacbe8fa84d93de19

Правоохоронці звинувачують представників міської ради в навмисному заменшенні суми в договорі пайової участі, укладеного владою Черкас з ТОВ “Любава Сіті” у 2011 році. Інформація про це розміщена в Єдиному реєстрі судових рішень, пише Інфоміст.

Слідство встановило, що службові особи Черкаської міськради з метою заниження розміру пайового внеску ТОВ "Любава Сіті" провели його розрахунок, виходячи із кошторисної вартості будівництва об’єкта містобудування без врахування ПДВ, що призвело до втрати бюджетних коштів.

7 жовтня 2015 року правоохоронними органами було відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ч. 2 ст.364 КК України.

Слідчі наголошують, відповідно до роз’яснення міністерства регіонального розвитку будівництва та ЖКГ розрахунок пайової участі здійснюється на підставі загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта з урахуванням податку на додану вартість.

Правоохоронці встановили, що ревізія по факту невірного розрахунку (заниження) частки пайової участі у розвитку інфраструктури міста від будівництва “Любави” не проводилась.

Вивчивши матеріали кримінальної справи, суд встановив, що у матеріалах кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що проведення документальної ревізії, окремих питань фінансово-господарської діяльності Черкаської міської ради має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні.

У підсумку, 4 серпня Придніпровський райсуд надав дозвіл на проведення ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності в стінах Черкаської міськради.

 

Коментарі

Вгору