Поліція встановила чоловіка, який влаштував в Умані феєрверк

28 вересня 2022, 12:58

Салют на вулиці Пушкіна в Умані запустив один із паломників. Зараз правоохоронці вживають заходів для притягнення його до відповідальності.

Наразі в Умані діє заборона на продаж та використання піротехнічних засобів, у тому числі салютів, феєрверків й інших вибухових речовин.

27 вересня у житловому масиві близько 22:00 години запустили феєрверк, який налякав та обурив місцевих мешканців. Хто скоїв правопорушення, ніхто не бачив.Поліціянти негайно почали вживати усіх заходів для встановлення порушника. На вилучених записах із камер відеоспостереження видно, що пакет із піротехнічним виробом проніс на подвір’я один із паломників. Далі він запустив салют на вулиці Пушкіна. Після цього чоловік зник у невідомому напрямку. Під час проведення оперативно-розшукових заходів, правоохоронці відпрацювали район та місця, де міг перебувати паломник. Перевіряли транспортні засоби та, у результаті, особу порушника вирахували.

Зараз з’ясовуються всі подробиці події. Дії правопорушника будуть кваліфіковані відповідно до чинного законодавства, враховуючи правовий режим воєнного стану.

За інформацією пресслужби Нацполіції в Черкаській області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору