Поліція наклала арешт на телефони вбитого черкаського журналіста

19 липня 2019, 14:33

Придніпровський райсуд Черкас наклав арешт на мобільні телефони Вадима Комарова, які зберігалися в його співмешканки, пише "18000". 

Про це йдеться в ухвалі райсуду від 12 липня.

Згідно з текстом ухвали, 5 липня поліція вилучила два мобільних телефони “ONEPLUS A5010” та “Інтертелеком” Вадима Комарова, які до цього часу зберігалися в його співмешканки. Вмотивовано це тим, що на засобах зв’язку може міститися інформація, що сприятиме слідству.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У поліції показали відео з можливим вбивцею черкаського журналіста.

Поліція наклала арешт на телефони вбитого черкаського журналіста

Враховуючи те, що надалі телефони активіста можуть бути використані як доказ факту чи обставин кримінального правопорушення, суд ухвалив накласти на них арешт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У поліції розповіли про шанси розкриття вбивства черкаського журналіста.

Також ухвалою Придніпровського райсуду від 5 липня поліції відмовили в отриманні доступу до телефону двірника, що міг бути потенційним свідком вбивства. Правоохоронці просили отримання доступу до дзвінків потенційного свідка за 2019 рік.

Поліція наклала арешт на телефони вбитого черкаського журналіста

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Черкаський активіст, якого жорстоко побили посеред міста, помер.

Нагадаємо, що Придніпровський суд задовольнив клопотання слідства про призначення генетично-молекулярної експертизи у кримінальному провадженні. Її проводитимуть  експерти ДНДЕКЦ МВС України. Про це йдеться в тексті ухвали. Також там є інформація про імовірне знаряддя, яким убили журналіста.

Експерти ДНДЕКЦ МВС України мусять з'ясувати чи є на поверхні молотка та сокири, наданих на експертизу, кров чи клітини з ядрами. Якщо так, чи можливо встановити їх генетичні ознаки (ДНК профіль) та чи збігаються їх генетичні ознаки з генетичними ознаками потерпілого.

Згідно з текстом ухвали, Вадим Комаров імовірно отримав поранення внаслідок дії тупого предмета граненої форми. Під час проведення обшуку за місцем проживання імовірного нападника правоохоронці вилучили молоток та сокиру, які можуть бути знаряддям вчинення злочину.

Читайте також: Убитому журналісту хочуть присвоїти звання почесного громадянина Черкас.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору