У справі вбивства Комарова призначили генетично-молекулярну експертизу (оновлено)

16 липня 2019, 16:14

Придніпровський суд задовольнив клопотання слідства про призначення генетично-молекулярної експертизи у кримінальному провадженні. ЇЇ проводитимуть  експерти ДНДЕКЦ МВС України. Про це йдеться в тексті ухвали. Також там є інформація про імовірне знаряддя, яким убили журналіста.

Експерти ДНДЕКЦ МВС України мусять з'ясувати чи є на поверхні молотка та сокири, наданих на експертизу, кров чи клітини з ядрами. Якщо так, чи можливо встановити їх генетичні ознаки (ДНК профіль) та чи збігаються їх генетичні ознаки з генетичними ознаками потерпілого.

Згідно з текстом ухвали, Вадим Комаров імовірно отримав поранення внаслідок дії тупого предмета граненої форми. Під час проведення обшуку за місцем проживання імовірного нападника правоохоронці вилучили молоток та сокиру, які можуть бути знаряддям вчинення злочину.

Також у тексті ухвали йдеться про те, що правоохоронці із великим ступенем імовірності встановили причетну особу до кримінального правопорушення. Проте речник ГУНП у Черкаській області Дмитро Грищенко у коментарі сайту "Про все" повідомив, що нападник офіційно не встановлений доти, доки йому не оголосили про підозру. Зараз у справі вбивства Вадима Комарова проводяться слідчі дії.

 

Коментарі

Вгору