Поліцейські Черкащини затримали двох іноземців, які підірвали банкомат та викрали понад 400 тисяч гривень

28 травня 2020, 10:38

Поліцейські Черкащини затримали двох іноземців, які підірвали банкомат та викрали понад 400 тисяч гривень. Подія трапилась вночі, 19 травня, в селі Шевченкове Звенигородського району. Невідомі підірвали банкомат та викрали понад 400 тисяч гривень. Про це інформує Начальник кримінальної поліції області Руслан Осипенко.

- Двоє «гастролерів» з сонячної дружної Грузії підірвали банкомат на Черкащині. Горе-злодії виявились не дуже вправними під час вчинення злочину, тож не лише вивернули сам банкомат, а ще й пошкодили будівлю, і самі отримали тілесні ушкодження та втратили взуття та кепки, - зазначає Руслан Осипенко.

За його словами по крихтам речових доказів, починаючи від пакету з-під лаваша, поліцейські встановили, що злодії – мешканці Житомирської та Івано-Франківської областей. І коли тікали, вони ще й встигли дорогою потрапити в ДТП та розбити своє авто.

Один з фігурантів вже був депортований з України, але повернувся під іншим прізвищем – адже на їхній батьківщині діє закон, який вживає жорстких заходів бодай за належність до світу злодіїв.

Коментарі

Вгору